Žilina, autobusová stanica | Terchová - Panská Lúka pri odbočke na Hornú Tižinu |
poznámka |
---|---|---|
8:40 | 9:30 | jazdí iba cez pracovné dni |
10:15 | 11:01 | jazdí každý deň |
11:00 | 11:40 | jazdí iba cez pracovné dni |
12:40 | 13:31 | jazdí každý deň |
14:25 | 15:13 | jazdí iba v sobotu |
14:35 | 15:14 | jazdí iba cez pracovné dni |
Terchová - Panská Lúka pri odbočke na Hornú Tižinu |
Žilina, autobusová stanica | poznámka |
---|---|---|
11:30 | 12:18 | jazdí iba cez pracovné dni |
11:30 | 12:16 | jazdí iba v nedeľu a cez štátne sviatky |
12:11 | 13:00 | jazdí iba v nedeľu a cez štátne sviatky |
12:12 | 13:05 | jazdí iba cez pracovné dni a v sobotu |
14:42 | 15:28 | jazdí iba cez pracovné dni, nejazdí od 3.7.2023 do 31.8.2023 |
15:22 | 16:10 | jazdí iba v nedeľu a cez štátne sviatky |
15:37 | 16:21 | jazdí iba cez pracovné dni od 3.7.2023 do 31.8.2023 |
15:37 | 16:23 | jazdí iba v sobotu |
16:27 | 17:15 | jazdí iba cez pracovné dni |
16:51 | 17:28 | jazdí iba cez pracovné dni |